Skip to content

Kontakt

Dane kontaktowe

Jeżeli masz pytania, sugestie lub potrzebujesz wsparcia, jesteśmy tu, aby pomóc. Możesz skontaktować się z nami na różne sposoby, aby uzyskać informacje, zgłosić problem lub przedstawić propozycję współpracy. Oto nasze podstawowe dane kontaktowe:

Adres

Adres

ul. Wolności 34, 40-018 Katowice, Polska

Telefon

Telefon

+48 32 645 9284

Godziny pracy biura

Nasz zespół jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W tych godzinach możesz nas także odwiedzić osobiście w naszym biurze w Katowicach, zadzwonić lub napisać e-mail. W weekendy i święta biuro jest zamknięte, ale możesz zostawić wiadomość mailową lub korzystać z formularza kontaktowego – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej po powrocie do pracy.

Instrukcja dojazdu

Nasze biuro znajduje się w centrum Katowic, łatwo dostępne zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Jeżeli przyjeżdżasz komunikacją miejską, najbliższe przystanki to „Katowice Rynek” i „Katowice Dworzec”. Dla osób przyjeżdżających samochodem dostępny jest parking płatny znajdujący się w bezpośredniej bliskości biura.

Media społecznościowe

Zachęcamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikujemy najnowsze informacje, zdjęcia z wydarzeń oraz porady dotyczące dostępności. Śledź nas, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami i inicjatywami:

Facebook: UniversalMiasto

Twitter: @UniversalMiasto

Instagram: @uniwersalnemiasto.pl

Śledzenie naszych mediów społecznościowych to również świetny sposób, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach i nowościach w naszej społeczności. Join the conversation and help us make our city more accessible to everyone!