folia i maszyny

Maszyny do Folii Stretch

Folia stretch to plastikowa folia służąca do zabezpieczania, łączenia i stabilizacji produktów. Folia stretch jest produkowana z LLDPE lub liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Folię należy naciągać i rozciągać wokół produktów, aby uzyskać zaciśnięte i zabezpieczone ładunki produktów. Folia stretch jest dostępna w wielu szerokościach, grubościach i kolorach. Folia stretch lub folia stretch to wszechstronna folia z tworzywa sztucznego, którą napina się wokół różnych produktów (takich jak paleta pudeł) w celu wysyłki i transportu. Elastyczny powrót lub elastyczność folii zabezpiecza produkty i zapewnia ich ścisłe zespolenie.

Oferujemy jeden z najszerszych asortymentów folii stretch na rynku, a dzięki dodaniu nowych folii, takich jak wysokowydajne, nanofolie i teraz wentylowana folia paletowa , możemy dostarczać rozwiązania jeszcze bardziej zróżnicowanej grupie firm. Wykorzystując nasz specjalistyczny zespół wysoce doświadczonych ekspertów w dziedzinie folii stretch, kluczowym priorytetem jest zapewnienie, że rozwiązanie produktowe jest dokładnie dopasowane do konkretnego zastosowania klienta.

Najnowszym dodatkiem do naszej oferty jest wentylowana folia stretch. Dostępna do zakupu za pośrednictwem naszej firmy, nowa gama wentylowanych folii stretch jest jedną z bardziej specjalistycznych oferowanych przez nas folii i dzięki swoim unikalnym właściwościom nadaje się do różnych branż i zastosowań.

Nasze folie wentylowane zapewniają doskonały przepływ powietrza wokół owiniętych palet, eliminując gromadzenie się kondensacji i zapobiegając rozwojowi bakterii, które mogą wystąpić podczas używania zwykłej folii stretch. Nasz nowy asortyment obejmuje 4 rodzaje wentylowanej folii stretch 2 do aplikacji ręcznej i 2 do aplikacji maszynowej. Wentylowane folie stretch są zwykle używane do owijania produktów, takich jak świeże produkty, tektura, świeża żywność, papier i środowiska, w których zawartość jest ciepła.

Latawiec wentylowany 50% to idealne rozwiązanie do ręcznego nakładania folii stretch do pakowania produktów takich jak kwiaty i rośliny, świeże produkty oraz owoce i warzywa. Rozwiązanie to pozwala uniknąć rozwoju bakterii i kondensacji, które mogą spowodować znacznie szybsze psucie się produktów. Maszyny pakujące także mamy w naszej ofercie.

Latawiec wentylowany plus 225%, do owijarek półautomatycznych lub automatycznych posiada rozciąg wstępny 225%. Powszechnie stosowane do pakowania produktów, takich jak leki, napoje bezalkoholowe, piwo i karma dla zwierząt domowych, rozwiązanie to zapobiega rozwojowi bakterii i zapobiega utlenianiu puszek w wyniku gromadzenia się wody.

Latawiec wentylowany Flores Light ma otwory o określonych rozmiarach umożliwiające wentylację, co czyni go idealnym na rynek kwiatowy i rynki ogrodnicze. Otwory zapobiegają gromadzeniu się gazów, które wpływają na kwiaty.

Kite wentylowany standard lekki to folia maszynowa ogólnego przeznaczenia przeznaczona dla branż, w których wymagana jest wentylacja towarów. Tam, gdzie potrzebna jest stabilność i wentylacja, ten produkt jest idealny ze względu na nieco większe otwory umożliwiające maksymalną wentylację.

Nasza oferta folii stretch obejmuje folie płaskie , kolorowe , odlewane lub rozdmuchiwane , envirostretch oraz niestandardowe folie stretch z nadrukowanym logo , z wybranymi asortymentami dostępnymi w wersji średniej i ciężkiej. Dostarczamy również szereg zautomatyzowanych maszyn do palet oraz nasz nowo wprowadzony ręczny dyspenser palet 5×5 .