instalacje gazowe

Instalacja gazowa w kuchniach komercyjnych.

Instalacja gazu w komercyjnej kuchni jest skomplikowanym procesem i wymaga wykonania instalacji przez profesjonalistów, takich jak my, i upewnienia się, że wszystko jest prawidłowo zainstalowane. Zaplanowanie procesu instalacji jest kluczowe, ponieważ nieprawidłowa instalacja gazu może mieć poważne konsekwencje. Kwestie takie jak przypadkowy pożar lub wycieki gazu mogą prowadzić do poważnych szkód w kuchni i mogą spowodować obrażenia pracowników i innych osób w restauracji.
‍‍Posiadamy w pełni licencjonowanych specjalistów, którzy mogą świadczyć usługi instalacyjne lub konserwacyjne dla wszystkich rodzajów gazów. Praca tych specjalistów obejmuje: naprawę wycieków gazu, instalację gazową, hydraulikę gazową i wiele innych. Odwiedź naszą stronę internetową już dziś, aby uzyskać najlepsze usługi instalacji gazociągów kuchennych.‍

Nasi profesjonalni eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze produkty lub udzielą przydatnych wskazówek.

1. Upewnij się, że pomieszczenie jest odpowiednie

Po zakupie odpowiedniego urządzenia gazowego należy upewnić się, że teren nadaje się do instalacji gazowej. Ważne jest, aby sprawdzić lokal przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Kiedy zatrudniasz profesjonalistów do instalacji gazu, ale stwierdzą oni problem z produktem lub lokalem, może to spowodować problemy z instalacją.

‍Systemy blokad gazowych
Systemy blokad gazowych to dodatkowa funkcja, którą należy zainstalować, jeśli używane są wewnętrzne urządzenia gazowe. Działa jak zabezpieczenie przed awarią, ograniczając w ten sposób przepływ gazu i zapobiegając wszelkim wypadkom spowodowanym przez ryzykowne nagromadzenie gazu, zwłaszcza gdy przepływ powietrza nie jest wystarczający.

Radzimy naszym klientom, aby zaopatrzyli się w wydajną blokadę gazową, ponieważ jest to niezbędny wymóg prawny.
Punkty użytkowe
Sprawdzamy odległość przyłącza gazowego od planowanej powierzchni urządzenia. Zapewniamy, że jeśli jednostki potrzebują energii elektrycznej, w pobliżu znajduje się wystarczająca liczba gniazdek. Nasi eksperci wykorzystują punkty przyłączeniowe w odległości jednego metra od miejsca ustawienia urządzenia, aby zapewnić pomyślną instalację.

2.Instalacja wodociągowa

Nasi fachowcy podłączą przyłącze wody do Twoich urządzeń gazowych; jeśli masz parowany lub piece konwekcyjno-parowe, wybieramy stałe podłączenie wody. Nasi eksperci zapewniają, że tworzą drenaż, ponieważ ważne jest, gdzie wykorzystywana jest woda.

Zalecamy zainstalowanie filtra wody zamiast kosztownej naprawy uszkodzeń zgorzeliny.

W przypadku każdej komercyjnej instalacji gazociągu kuchennego w Brisbane przed rozpoczęciem procesu instalacji potrzebny jest certyfikat bezpieczeństwa gazowego. Pomożemy Ci uzyskać certyfikat i protokół potwierdzający, że instalacja spełnia wymagania przepisów bezpieczeństwa gazowego.

3. Dostawa

Upewnij się, że opakowanie nie nosi śladów uszkodzeń i zgłoś je w ciągu 24 godzin. Nasi eksperci pomogą Ci przewieźć go w odpowiednie miejsce.

4. Profesjonalna instalacja

Nasi profesjonalni eksperci zamontują instalację gazową w Twojej kuchni. Zaczną od poprowadzenia rur gazu ziemnego w piecach i piecach oraz podłączenia i zamknięcia określonych zacisków i dysz. Upewnij się, że zatrudnisz doświadczonych ekspertów, którzy zainstalują dla Ciebie gaz .

Ponieważ kuchnie komercyjne mają wiele połączeń gazowych, nasi eksperci potwierdzają, że Twój piekarnik przemysłowy zapewnia wystarczającą ilość gazu w zależności od firmy lub czasu jego użytkowania. Ponadto oferujemy odpowiednie obchodzenie się z grillami i piecami w kuchni, aby upewnić się, że wszystkie podłączone przewody gazowe są bezpieczne.

Potrzebujesz instalacji gazowej w swojej komercyjnej kuchni lub kuchni po remoncie?  Gazownik Łódź oferuje najlepsze komercyjne usługi instalacji gazociągów kuchennych. Nasza praca opiera się wyłącznie na wymaganiach i przepisach dotyczących urządzeń instalacji gazowych. Nasze zasady pracy są zgodne z normami dotyczącymi materiałów instalacji rurowych, spalania, wentylacji, doprowadzenia powietrza i odpowietrzania.