Iluzjonista? Najlepsza opcja rozrywki podczas ograniczeń Covid-19

Pandemia COVID-19 niszczy przemysł rozrywkowy ze względu na ryzyko infekcji i ograniczenia rządowe mające na celu zapobieganie zarażeniu ludzi. Jestem iluzjonistą i artystą estradowym w Warszawie, a COVID-19 z pewnością miał również wpływ na mój biznes. Iluzjonista Warszawa to bardzo poważna praca.

Ludzie nadal chcą jakiejś rozrywki na swoich spotkaniach towarzyskich, takich jak imprezy firmowe, wesela, prywatne przyjęcia itp. Jednak znalezienie bezpiecznej formy rozrywki jest wyzwaniem w tych trudnych czasach. Ludzie konsultują się ze mną w sprawie pomocy w wyborze odpowiedniej rozrywki i muszę powiedzieć, że zapotrzebowanie na magiczną rozrywkę rośnie.

Możesz również zastanawiać się, jakie są niektóre opcje bezpiecznej zabawy podczas Covid-19. Pozwólcie, że podzielę się z Wami, dlaczego magia i iluzja mogą być odpowiedzią na pytanie o społecznie oddaloną rekreację.

Po pierwsze, możesz podziwiać magię nawet bez kontaktu fizycznego.

Jednym z głównych sposobów zarażenia się COVID-19 jest kontakt fizyczny z osobą, która została już zarażona, ponieważ na jej ciele mogą znajdować się krople. Jednak wiele magicznych sztuczek może odbywać się wyłącznie na rękach maga. Sztuczki karciane, pływające kule lub zmieniające się twarze mogą być urzekające do oglądania z daleka.

A jako wykonawca mogę podzielić się z wami wszystkimi tajemnicą. Pokazy magii to coś więcej niż sztuczki. Kontakt z widzami sprawia, że ​​to doświadczenie jest przyjemne i niezapomniane zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie. Publiczność nie musi nawiązywać bezpośredniego kontaktu fizycznego z magiem, aby docenić magiczne prezentacje.

Po drugie, publiczność może docenić magiczny występ z bezpiecznej odległości.

Innym sposobem zarażenia się wirusem jest przebywanie blisko zarażonych osób, które mogą kaszleć lub kichać i przenosić wirusa w powietrzu, jeśli jesteś blisko nich. Dlatego rząd wprowadził ograniczenie zachowania dystansu społecznego, że ludzie powinni zachować między sobą odległość około 1,5 metra. W takich warunkach magiczna wydajność jest idealną rozrywką! Aby cieszyć się magią, wystarczy jej oglądać i słuchać. Magia jest wysoce wizualną formą sztuki i ludzie będą nią zahipnotyzowani.

Poza tym istnieje mnóstwo magicznych sztuczek czytania w myślach. Czytanie czyichś myśli, telepatia, telekinetyka są na ogół wykonywane z daleka. Ale magia czytania w myślach wciąż może rozwalić twój umysł, nawet jeśli tylko patrzysz i słuchasz z pewnej odległości!

Po trzecie, publiczność nie musi angażować się w aktywność fizyczną podczas magicznego przedstawienia.

Im więcej osób angażuje się w aktywność fizyczną, tym większe są szanse, że zbliżą się do siebie i tym większe jest ryzyko zarażenia. Magia, w przeciwieństwie do innych form rozrywki, takich jak taniec i gry, nie wymaga od uczestników angażowania się w bliskie zajęcia fizyczne, aby cieszyć się przedstawieniem. Magia to bardzo wizualna, urzekająca i wciągająca rozrywka , która działa dobrze nawet bez fizycznej bliskości. Możesz w pełni docenić jego wyjątkowe wrażenia z własnej strefy komfortu.

To bezprecedensowy czas, a ludzie na całym świecie cierpią z powodu samotności i niepewności z powodu pandemii COVID-19. Jednak wszyscy potrzebujemy jakiejś rozrywki w naszym życiu, aby przejść przez ten dziwny i testujący czas. Wyobraź sobie, jak radosne i odprężające byłoby, gdybyś Ty i Twoi goście mogli w pełni cieszyć się swoimi funkcjami i imprezami z bezpieczną rozrywką. Pokaz magii to właściwy wybór w takich okolicznościach.

Jeśli jesteś w Warszawie w Polsce i szukasz opcji rozrywki bez ryzyka, która spełnia wszystkie ograniczenia, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać całkowicie bezpłatną konsultację telefoniczną, jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości. Pozwól mi stworzyć odrobinę magii w Twoim życiu!