luksusowa odzież

Ekskluzywne sukienki bodycon są z powrotem modne

Sukienki bodycon powracają i tworzą 2022 rok

Sukienki Bodycon powracają w wielkim stylu w 2022 roku. Te dopasowane sukienki były widoczne na wszystkich wybiegach Wiosna Lato 2022 i nie ograniczają się do sukienek bandażowych . To wszystko, co obejmuje figurę, niezależnie od tego, czy jest to seksowna, wycinana mini czarna sukienka typu bodycon, czy przytulna sukienka swetrowa. Nie tylko designerskie ekskluzywne sukienki bodycon dominują już na scenie. Nensi Dojanka podczas pokazu na wybiegu wykonał maksymalne cięcie. Sukienki midi bodycon Dolce & Gabbana były kwieciste i nisko wycięte, Dundas wydawały się świeże i młodzieńcze dzięki wielu wycięciom i łańcuszkom, a Dua Lipa pokazała nam, jak robić seksownie.

Wersje bodycon z 2022 r. są bardziej przydatne na co dzień niż lata 00. i są bardziej inspirowane wycięciami, logo i trendami z frędzlami z lat 2021/2022. Pomyśl o fajnych dziewczynach w wycinankach, a nie z pierwszej dekady XXI wieku. W latach 00. nosiłam dużo sukienek bandażowych, zwłaszcza gdy mieszkałam w LA, a one są w klasycznym stylu, który zostanie. Zawsze uwielbiałam pochlebne, przytulające figury style, prawdopodobnie z powodu noszenia tak wielu gorsetowych tutusów jak baleriny, więc możesz się założyć, że będę je nosić również do 2022 roku.

Sukienki Bodycon do noszenia w 2022 r

Sukienki Bodycon są już na topie. Po pokazach FW2021 naprawdę miałem problemy ze znalezieniem w magazynie sukienek bodycon Nensi Dojaka. Kiedy spojrzysz na jej sukienki , zobaczysz dlaczego. Sylwetka jest modna, kobieca i jawnie seksowna, krój i drapowania są tak pochlebne, a materiał jest niemal kapryśny. Sprawia, że ​​coś, co może być ostrą sylwetką bodycon, jest o wiele bardziej miękkie i wygodniejsze w noszeniu. Ekskluzywna odzież damska to synonim eleganckich sukienek i butów na szpilce.

Designerskie sukienki Bodycon

Materiał naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o każdą dopasowaną sukienkę. Im lepsza jakość, tym bardziej będzie to pochlebne. Więc zdecydowanie polecam wybrać się na najlepsze z wszystkiego, co jest w budżecie, nawet jeśli nie jest to designerska sukienka bodycon. Lepsze marki mają tendencję do trzymania wszystkiego w większej ilości i podnoszenia i rzeźbienia w odpowiednich miejscach, aby uzyskać brzoskwiniowe pośladki i bez marszczenia się we wszystkich niewłaściwych miejscach lub prześwitywania. Zwłaszcza jeśli chodzi o jasne i białe sukienki bodycon. 

W latach 80-tych, 90-tych i 00-tych chodziło o dużo nóg i szpilek z paskami. Chociaż to nadal działa na seksowny wygląd, na 2022 r. Droga do stylizacji sukienek typu bodycon jest bardziej otwarta. Niezależnie od tego, czy chodzi o praktyczne buty , które sprawiają, że jest to bardziej zrelaksowane na co dzień, czy zabójcze obcasy na platformie. Tak, obcasy na platformie też wracają!

Jakie buty nosić z bodycon

Dla wygody pomyśl o slajdachtenisówkach i butach z wypustkami . Dla bardziej seksownego wyglądu, platformy, obcasy z paskami, kozaki za kolano z najkrótszym dołem. Wykończony grubą złotą biżuterią i zroszoną, podkreśloną skórą.