dozowniki i podajniki mydło (3)

3 proste sposoby, w jakie Twoja komercyjna toaleta może zwiększyć zadowolenie gości i klientów

Faktem jest, że błyszcząca, nowoczesna łazienka sprawia, że ​​klienci są szczęśliwsi, a wręcz przeciwnie, zniechęca konsumentów. Badanie przeprowadzone w 2011 roku przez firmę Harris Interactive wykazało, że 94% ludzi unikałoby biznesu, gdyby miał brudną łazienkę! Jak więc upewnić się, że prezentujesz odwiedzającym najlepsze możliwe wrażenia z łazienki? Sprowadza się to do spełnienia trzech prostych wymagań. Sklep PremioSafe posiada w swojej ofercie podajniki ma mydło i dozowniki papieru.

Higiena i świeżość

Przede wszystkim upewnij się, że toalety komercyjne są czyste. Odwiedzający łazienkę nie chcą przechodzić po ręcznikach papierowych na podłodze ani unikać kałuż wody w zlewie. Upewnij się, że masz regularny harmonogram sprzątania, który jest odpowiedni dla ruchu w łazience. Na przykład łazienka w centrum handlowym będzie prawdopodobnie wymagała sprzątania kilka razy dziennie. Warto również wziąć pod uwagę jakość powietrza w łazience komercyjnej. Możesz łatwo stworzyć świeży, przyjemny zapach w całej łazience za pomocą automatycznych odświeżaczy powietrza i akcesoriów zapachowych. PremioSafe może pomóc w zakupie wszystkich artykułów eksploatacyjnych do łazienki , w tym żeli zapachowych i puszek.

Nowoczesne akcesoria do łazienki

Czasami nie ma znaczenia, jak dobrze wyczyszczona jest łazienka – jeśli stylistyka zlewozmywaków i dozowników jest przestarzała, może to prowadzić do niezadowalających wrażeń klientów z korzystania z toalety. Dostarczając nowoczesne akcesoria łazienkowe , zrobisz dobre wrażenie, które będzie kojarzone z Twoją firmą. Rozważ zainstalowanie automatycznego dozownika mydła i suszarki do rąk, aby unowocześnić łazienkę i skrócić czas mycia i suszenia rąk, dzięki czemu klienci będą mogli spędzać więcej czasu w Twoim sklepie lub restauracji, a mniej w łazience. Te zautomatyzowane akcesoria poprawiają również zbiorową higienę rąk, ponieważ odwiedzający będą dotykać mniej wspólnych powierzchni, które mogą rozprzestrzeniać patogeny.

Zrównoważone działania

W 2019 roku i później konsumenci przywiązują dużą wagę do wydawania pieniędzy na etycznie i ekologicznie świadome firmy. Wspaniałą wiadomością jest to, że łatwo jest zminimalizować ślad węglowy swojej toalety komercyjnej, jednocześnie obniżając koszty. Suszarki do rąk zużywają znacznie mniej energii niż ręczniki papierowe, a nowoczesne szybkie suszarki do rąk jeszcze bardziej. W analizie cyklu życia dostarczane przez nas szybkie suszarki do rąk firmy PremioSafe mogą być do pięciu razy bardziej energooszczędne niż konwencjonalne suszarki do rąk i do 20 razy bardziej wydajne pod względem emisji dwutlenku węgla niż ręczniki papierowe. Możesz podzielić się tymi ekologicznymi referencjami za pomocą prostych naklejek lub plakatów w toalecie lub po prostu cieszyć się oszczędnościami dzięki energooszczędnym akcesoriom łazienkowym i wiedzieć, że robisz różnicę.

Jeśli jesteś gotowy, aby zaktualizować lub zmodernizować swoje komercyjne toalety, chcesz dodać podajnik do papieru toaletowego, PremioSafe może pomóc Ci w uzyskaniu spersonalizowanych rekomendacji produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Po prostu wyślij zapytanie, a jeden z naszych przyjaznych członków zespołu wkrótce się z Tobą skontaktuje.